فیلم شبیه‌سازی حمله پهپادهای ایران به سرزمین‌های اشغالی

انیمیشن شبیه‌سازی حمله هواپیماهای بدون سرنشین ایرانی به پایگاههای آمریکا و سرزمین های اشغالی از برنامه تلویزیونی ثریا پخش شد.


  پس از تهدید‌های مکرر و چندباره مقامات آمریکایی بر روی میز بودن گزینه نظامی بر ضد ایران پس از توافق ژنو، فرماندهان نظامی ایران به این تهدیدها پاسخ دادند. سردار محمدعلی جعفری فرمانده سپاه پاسداران در واکنش به تهدیدات جان کری وزیر خارجه آمریکا گفت: «ما سال‌هاست آماده رویارویی مستقیم با آمریکا هستیم. آقای کری! این را بدانید نبرد مستقیم با آمریکا قوی‌ترین رؤیای مردان مؤمن و انقلابی در سراسر جهان است.»

فرمانده کل سپاه پاسداران خطاب به وزیر خارجه آمریکا، تصریح کرد: «آقای کری! آمریکا و قدرت‌ نظامی او در چشم مردم مجاهد و با ایمان ما بسیار کوچک و حقیر هستند. اگر شما تخصص و فهم مسائل نظامی یا امنیتی را ندارید از کارشناسان مجرب خود بپرسید که آیا واقعا آمریکا توان و طاقت تحمل تبعات خانمان‌برانداز عمل کردن به این گزینه علیه ایران را دارد؟»

رهبر انقلاب نیز پیش‌تر هشدار داده بودند که در صورت خطای آمریکا و اسرائیل در تعرض به ایران، جمهوری اسلامی تل‌آویو و حیفا را با خاک یکسان خواهد کرد.

برنامه ثریا در برنامه اخیر خود که به بررسی توان پهپاد در نیروهای مسلح جمهوری اسلامی اختصاص داشت، انیمیشنی از شبیه سازی حمله پهپادهای رزمی ایران به سرزمین های اشغالی پخش کرد که در آن، هواپیماهای بدون سرنشین و رادارگریز جمهوری اسلامی، مواضع رژیم صهیونیستی و ناوها و پایگاه‌های آمریکا در منطقه را پیش از عملی کردن تهدیدات خود، هدف قرار می‌دهند.

[]

موضوع :
فیلم ها ,